دپارتمان پیمانکاری ساخت ملک‌یار در سال 1394 با کادری مجرب و متشکل از افراد متخصص و خبره تاسیس شد و افتخار دارد فعالیت های متنوع عمرانی، کشاورزی و تحقیقاتی را با بهره مندی از توان قوی مهندسی به انجام برساند. این شرکت ساختمانی با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های ساختمانی و هوشمند سازی با به کارگیری علوم و تکنولوژی های روز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینه) کارفرما شروع به فعاليت کرده است.

به منظور دستیابی به این اهداف مجموعه ای از کارشناسان خبره و با سابقه این حرفه که در شرکتها و عرصه های گوناگون فعالیت داشته و کسب تجربه نموده اند در اینجا گرد هم آمده اند. پرسنل و کادر اجرایی این شرکت دارای تجربه چندین ساله در صنعت ساختمان وسابقه حضور در شرکتهای فعال و بزرگ عمرانی هستند که در حال حاضر تحت نام گروه ساختمانی ملک‌یار ارائه خدمات می کنند.

ما در گروه ساختمانی ملک‌یار عمیقاً معتقدیم تلاش و پايداري، آرزو ها را به واقعيت نزديك مي‌كند وآرزوي ايراني آباد و پر افتخار را داريم.

گروه ساختمانی ملک‌یار بهترین شرکت طراحی داخلی و بهترین شرکت ساختمانی با اجرای طرح های خلاق و کارآمد خود در ایجاد معماری پایدار و پروژه های مدرن و بزرگ ساختمانی، همچنین با پرداختن به مفاهیم زیباشناسی و نگاهی نو به سکونت، کارنامه ای درخشان را در بخشهای مختلف مانند : ساخت باغ ویلا و محوطه های بی نظیر با نگاه مهندسی ، مرمت و نو سازی ، ساخت ساختمان های با اسکلت فلزی و بتنی و پروژه های صنعتی اعم از احداث گلخانه های روباز و سربسته ، احداث سردخانه و همچنین پروژه های آبیاری تحت فشار (قطره ای) بصورت 0 تا 100 برای خود رقم زده است.

کارگروه تحقیقاتی این گروه دارای برنامه های آموزشی و پژوهشی متنوع، در راستای ارتقاء دانش فنی مهندسی علوم ساختمانی و سایر حوزه های مرتبط می باشد و تاکنون موفق به کسب رضایت مشتریان در همه ابعاد پروژه ها گردیده است.

آموزش‌های ما را در کانال اینستاگرامی ما تحت عنوان “اوستاکار” را می‌توانید مشاهده کنید.